13. Dzień – Symbole mocy dobra

Dzisiaj był ostatni pełny dzień naszego wyjazdu. Oprócz stałych punktów dnia mieliśmy specjalne spotkanie po kolacji – agape. Trzeba było się odświętnie ubrać 😉 Jedliśmy pyszne lody z owocami, oglądaliśmy trochę zdjęć z poprzednich dni i… nastąpiło wręczanie nagród za konkursy:

  • czystości, który wygrały dziewczyny z pokoju nr 2, czyli Emilia i Magda. Na 2. miejscu (jednym punktem mniej) znalazły się też dziewczyny, tym razem z pokoju nr 1, czyli: Gosia, Julka, Miriam, Sara i Stefcia. 3. miejsce zajęli Piotrek i Tomek. Gratulujemy!!!
  • karaoke, o którym pisaliśmy wcześniej 🙂

Nie zabrakło również podziękowań: naszemu księdzu Krzysztofowi, który był pomysłodawcą całego wyjazdu i dbał o wymiar duchowy naszych rekolekcji, a także pani Ani i Małgosi, panu Adamowi oraz wszystkim animatorom: Bartkowi, Frankowi, Łukaszowi, Mateuszowi, Marcinowi i Wojtkowi! Podziękowania skierowane były też do osób z obsługi ośrodka.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, chęć pomocy i okazanie serca i życzliwości!!

1 komentarz do “13. Dzień – Symbole mocy dobra”

  1. Słowa podziękowania p Ani Małgosi Animatorom i Wam Drodzy Rodzice za pomoc wspaniałą i współpracę Ks Krzysztof

Możliwość komentowania została wyłączona.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/mati2001/public_html/wp-includes/functions.php on line 5107