W tym roku w blokach z windą kolędę rozpoczynamy od najwyższych kondygnacji.

SOBOTA 30.11.2019 GODZ 15.00
1. Radockiego 292, 290,
2. Radockiego 264, 262, 260
3. Radockiego 256, 272, 276

NIEDZIELA 1.12.2019 GODZ 15.00
1. Skotnica 24-4, Napierskiego72a-67, Radockiego 291, Tylna, Pasterska
2. Radockiego 64, 58
3. Radockiego 208, 200
4. Radockiego 186, 184, 182

PONIEDZIAŁEK 2.12.2019 GODZ. 16.00
1. Radockiego 118, 110

WTOREK 3.12.2019 GODZ. 16.00
1. Radockiego 278, 194

ŚRODA 4.12.2019 GODZ. 16.00
1. Radockiego 82, 80

CZWARTEK 5.12.2019 GODZ.16.00
1.K. Napierskiego 90-86, Tyska 50-37 (domki jednorodzinne), Tyska 51 (blok)

SOBOTA 7. 12. 2019 GODZ. 15.00
1. Radockiego 35, 101d, 101b
2. Radockiego 122, 116, 114
3. Radockiego 282

NIEDZIELA 8. 12. 2019 GODZ. 15.00
1. Radockiego 238, 236, 226
2. Radockiego 108, 106, 68
3. Radockiego 266, 274

PONIEDZIAŁEK 9.12.2019 GODZ. 16.00
1. Głuszców, Hierowskiego 75-41 (tylko domki fińskie)
2. Radockiego 130, 120

WTOREK 10.12.2019 GODZ. 16.00
1. Łętowskiego 12 (blok), Łętowskiego 7 – 36 (domki jednorodzinne)

ŚRODA 11.12.2019 GODZ. 16.00
1. Tyska 45, Łętowskiego 10

CZWARTEK 12.12.2019 GODZ.16.00
1.Tyska 43, Spokojna 41, 43

SOBOTA 14.12. 2019 GODZ. 15.00
1. Radockiego 94, 88
2. Radockiego 148, 146, 144, 142, 140
3. Radockiego 174, 172

NIEDZIELA 15.12.2019 GODZ 15.00
1. Radockiego 124, 134
2. Radockiego 296, 294, 270
3. Radockiego 166, 152

SOBOTA 21. 12. 2019 GODZ. 15.00
1. Radockiego 70a

NIEDZIELA 22. 12. 2019 GODZ. 15.00
1. Radockiego 222, 224

PIĄTEK 27.12.2019 GODZ 16.00
1. Radockiego 212, 206
2. Bławatków, Biedronek, Bażantów 22
3. Radockiego 280, 268

SOBOTA 28.12. 2019 GODZ. 15.00
1. Radockiego 54, 62,
2. Radockiego 170, 168, 158
3. Radockiego 258, 254, 250

NIEDZIELA 29.12.2019 GODZ. 15.00
1. Radockiego 98, 96
2. Radockiego 202, 198
3. Radockiego 246, 242

PONIEDZIAŁEK 30.12.2019 GODZ. 16.00
1. Radockiego 70, 60
2. Tyska 49, 47
3. Spokojna 49, 47, 45

CZWARTEK 2.01. 2020 GODZ. 16.00
1. Radockiego 56, 66
2. Łętowskiego 5c, 5b, 5a
3. Łętowskiego 8, 6

PIĄTEK 3.01. 2020. GODZ. 16.00
1. Radockiego 188, 178
2. Łętowskiego 4, 5, 14

SOBOTA 4.01. 2020 GODZ. 15.00
1.Kempy nieparzyste, Baumgardtena, Baranowicza
2.Kempy parzyste

NIEDZIELA 5.01. 2020 GODZ. 15.00
1. Siekierskiego, Szklarskiego
2. Radockiego 190, 196
3. Radockiego 248, 244
4. Radockiego 232, 230, 228

PONIEDZIAŁEK 6.01. 2020 GODZ. 16.00
1.Radockiego 78, 76, 74, 72
2.Radockiego 136, 128

WTOREK 7.01. 2020 GODZ. 16.00
1.Pustułek 98-128
2.Pustułek 12-50
3.Pustułek 52-96
4.Pustułek 2-10

ŚRODA 8.01. 2020 GODZ. 16.00
1.Bażantów 45, 43
2.Bażantów 20, 20a, 20b, 20c (Bażantów Park)
3.Bażantów 41a-d

CZWARTEK 9.01.2020 GODZ. 16.00
1.Bażantów 51,53
2.Bażantów 55, 57, 59, 61
3.Bażantów 41e-i

PIĄTEK 10.01. 2020 GODZ. 16.00
1.Radockiego 164, 162
2.Bażantów 47, 49
3.Bażantów 41j-n

SOBOTA 11.01. 2020 GODZ. 15.00
1. Radockiego 216, 214
2. Radockiego 160, 176, 180
3. Radockiego 154, 156, 132

NIEDZIELA 12.01.2020 GODZ. 15.00
1. Radockiego 100, 234
2. Zabłockiego 56-52, Pijarska 8 i 6, Bażantów 6a-6c (Bażantów Cube)
3. Radockiego 192, 204

PONIEDZIAŁEK 13.01.2020 GODZ. 16.00
1.Radockiego 220, 210

WTOREK 14.01.2020 GODZ. 16.00
1.Radockiego 92, 86

ŚRODA 15.01. 2020 GODZ. 16.00
1.Radockiego 218

CZWARTEK 16.01.2020 GODZ. 16.00
1. Radockiego 102, 112

PIĄTEK 17.01.2020 GODZ. 16.00
1. Radockiego 104

PONIEDZIAŁEK 20 .01.2020 GODZ. 16.00
1. Radockiego 138, 126

WTOREK 21.01.2020 GODZ. 16.00
1. Radockiego 90, 84

ŚRODA 22 .01. 2020 GODZ. 16.00
1.Radockiego 196, 190

CZWARTEK 23. 01.2020 GODZ. 16.00
1.Radockiego 52, 50, 48

PIĄTEK 24.01.2020 GODZ. 16.00
1. Radockiego 252, 240

CZWARTEK 30. 01 2020 GODZ. 16.00
1. Hierowskiego 40-40j, 42-42g, 48-48h
2. Bażantow 18-18g, 12-12ł, 44-44g, 46a-h
3. Kolęda dodatkowa

PIĄTEK 31.01 2020 GODZ. 16.00
1. Hierowskiego 52-52j, 50-50g, 54-54e
2. Bażantów 16a-16f

SOBOTA 1.02. 2020 GODZ. 15.00
1.Bażantów 14e-14, Hierowskiego 68 i 70, Bażantów 10, Puchały 4, 6
2.Kolęda dodatkowa

NIEDZIELA 2. 02. 2020 GODZ. 15.00
1.Hierowskiego 66, 64, 62, 60g-60, 58f-58, 56g-56
2.Kolęda dodatkowa